Aizpildiet lūdzu zemāk redzamo formu, ja vēlaties mums atstāt kādu novēlējumu vai atsauksmi!

* obligāti aizpildāms

———————————————————————————————

SIA “Jūrmala Realty” darbinieki noklausījās semināru par profesionālu klientu apkalpošanu un vēlas pateikt paldies BVK kolektīvam par profesionāla un pieredzējuša lektora nodrošināšanu, seminārā iegūtajām teorētiskajām un praktiskajām iemaņām, kā arī par labi sagatavotajiem izdales materiāliem, kas noderēs ikdienas darbā.

———————————————————————————————

SIA “Universal Services” saka paldies par kvalitatīvi un profesionāli novadītajām pārdošanas apmācībām. Augstu vērtējam pasniedzēja zināšanas un praktisko pieredzi, kas tika sniegtas mums nodarbību laikā.

———————————————————————————————

NOOK, Ltd pateicas

Kurss “Pārdošana B2B: specifika, nianses, taktikas, stratēģijas”. Viss noritēja jauki, un gan Krievijas, gan Baltkrievijas puses, kā arī darbinieki no Latvijas bija apmierināti, gan ar mācību tematiku, gan pasniegšanu, gan ar pašu pasniedzēju.
Kopumā viss bija skaidri izklāstīts, ar piemēriem un praktiskām nodarbībām, kas palīdzēja teorētisko daļu izprast mazliet precīzāk.
Paldies Jums par sniegto pakalpojumu, un arī turpmāk, kad uzņēmuma ietvaros būs nepieciešami kādi semināri, mēs labprāt griezīsimies pie Jums.

———————————————————————————————

Related Images:

Share This

Share this post with your friends!