Tavas un tavu līdzcilvēku izaugsmei.

Komunikācija, svarīga veiksmīgiem darījumiem.

Piedāvājam  dažādus seminārus  Tava biroja darba organizēšanai.

—————————————————————————————————————————————–

Seminārs “ Rakstiskās komunikācijas lietišaķās etiķetes un lietvedības pamatrincipi”

  • Palīdz Attīstīt prasmes un iemaņas, kas nepieciešamas efektīvas rakstiskās komunikācijas veidošanā – prezentācijās, sanāksmēs, savstarpējās attiecībās un lietišķu kontaktu veidošanā.
  • Sniegt jaunāko informāciju, teorētiskas zināšanas un praktiskās iemaņas, kas veido pārliecinātas, mūsdienīgas personības imidža veidošanas iespējas dažādos sociālās saskarsmes līmeņos, pārzina biznesa ētikas normas uzņēmumā.

Semināra norises laiks:  07.05.2014

Pieteikties varat šeit: Lietvedības pamatprincipi

—————————————————————————————————————————————–

Seminārs  “ Aktualitātes un izmaiņas lietvedībā”

Vai zinājāt, ka dokumentam nav juridiska spēka, ja tas ir nepareizi noformēts? Atbilstoši jaunajiem Ministru kabineta noteikumiem sniegsim Jums atbildes uz šo un vēl daudziem jautājumiem seminārā.

  • Sniegt nepieciešamās teorētiskās zināšanas lietvedības darbā un praktiskās iemaņas dažādu dokumentu izveidē un noformēšanā;
  • Sniegt informāciju par jaunākajām izmaiņām normatīvajos dokumentos, kas regulē lietvedības procesa un arhīva darba organizēšanu uzņēmumā.

Semināra norises laiks: 14.05.2014

Pieteikties šeit: Aktualitātes un izmaiņas lietvedībā

 

Seminārus vada pieredzējusi pasniedzēja Aija Zeltiņa SIA „ISOTECH” valdes priekšsēdētāja palīgs, SIA „Livland” un SIA „Ģeoplāns” izpilddirektore, SIA „Livland Grupa” administrācijas daļas vadītāja, SIA „Energolukss” personāldaļas un kvalitātes vadītāja. Daudzu gadu praktiskā darba pieredze personāla atlases procesa izstrādē un ieviešanā, lietvedības procesu izstrādē un lietvedības darba organizēšanā, nomenklatūras izstrādē, darbinieku vadīšanā un darba organizēšanā, uzņēmuma mārketinga procesu izstrādē un ieviešanā.

—————————————————————————————————————————————–

 Seminārs “ Dokumentu un arhīva pārvaldība institūcijā”

  •  Papildināt un pilnveidot zināšanas, kā arī praktiskās prasmes arhīva darba organizācijā un dokumentu arhivēšanā.

Semināra vadītāja Andra Ancāne, Lauku atbalsta dienesta Administratīvā departamenta Lietvedības daļas vadītāja; pieredze darbā lietvedībā un arhīva darba organizācijā valsts pārvaldes iestādē kopš 1998.gada.

Pieteikties varat šeit: Dokumentu un arhīva pārvaldība institūcijā

Nenokavē un piesakies!!!

Ņem līdz draugu, kolēģi un saņem 10% atlaidi.

Tava izaugsme ir tavās rokās!

Related Images:

Share This

Share this post with your friends!