Loading Map....

Datums/Laiks
Date(s) - 18/02/2017
0.00

Vieta
SIA Biznesa Vadības Konsultācijas

Kategorija(as)


DATUMS NAV NOTEIKTS!

Moreno Institūts Latvijā

mo

DATUMS NAV NOTEIKTS! uzsāk pamatizglītības (asistenta līmenis) apmācības grupu psihodrāmā.

Psihodrāma ir psihoterapijas virziens, ko plaši izmanto klīnikās, izglītības sistēmās, sociālajā darbā, organizāciju konsultēšanā, kā arī mākslas pasaulē.

Mērķa auditorija: Moreno Institūta Latvijā mācību programma  paredzēta speciālistiem ar augstāko sociālo un humanitāro izglītību (ārsti, psihologi, pedagogi, sociālie darbinieki, u.c.).

Mācību programma:

Mācību programma atbilst starptautiskām psihoterapeitu apmācības prasībām un standartiem. Mācību programmas īstenošanā piedalīsies Maija Ozoliņa un Uģis Segliņš kā arī tiks piesaistīti  psihodrāmas speciālisti ar atbilstošu kvalifikāciju.

Mācību ilgums: 2 gadi; kopumā izglītība dod 660 izglītības stundas

Darba plāns: apmācība notiks semināru veidā 1 reizi mēnesī – nedēļas nogalē (no piektdienas pēcpusdienas līdz svētdienas pēcpusdienai). Gadā: 9-10 semināri, vasarā pārtraukums ( 2.mēn.). Kopā izglītībā – 19. semināri.

Ieguvumi:Šī izglītība dos jums labāko pašpieredzi, kura ir kā noteikums, lai varētu metodes izmantot atbildīgi. Kā psihodrāmas Asistents jūs varēsiet palīdzēt terapeitiskajās psihodrāmas grupās un izmantot dažas tehnikas jūsu darbā ar klientiem, pacientiem un grupām.

Maksa: 180 EUR par semināru (tai skaitā PVN un kafijas pauzes)

Pieteikšanās studijām notiek līdz 10.02.2017.g.  elektroniski sūtot savu pieteikumu uz e-pastu moreno.instituts@gmail.com vai zvanot 29597674 – Jolanta

Uzņemšana:

  1. Individuālās pārrunas
  2. Dokumenti –  Diploma kopiju par augstāko izglītību (vai izziņu par studijām augstskolas vecākā kursā)

Papildus informācija:

Jolanta Baltiņa: moreno.instituts@gmail.com vai zvanot 29597674

Related Images:

Share This

Share this post with your friends!