Loading Map....

Datums/Laiks
Date(s) - 18/03/2017 - 19/03/2017
10.00 - 18.00

Vieta
SIA Biznesa Vadības Konsultācijas

Kategorija(as)


DATUMS NAV NOTEIKTS!

Moreno institūts Latvijā sadarbībā ar Tartu Psihodrāmas institūtu ielūdz Jūs uz:

Playback teātra bāzes apmācību

123

DATUMS NAV NOTEIKTS!

Rīgā

Playback teātris ir interaktīvs teātris, kur dalīšanās ar personīgās dzīves stāstiem un spontāna darbība sekmē dialogu gan nelielas grupas, gan sabiedrības ietvaros. Playback prasmes ietver aktīvu klausīšanos, sadarbību, improvizāciju, empātiju, efektīvu komunikāciju un māksliniecisko izteiksmi. Tas veido personības elastīgumu, maina sabiedrību un ietekmē pasauli, kurā mēs dzīvojam.

Playback teātra bāzes apmācībā mēs uzzināsim šīs metodes pamatus un dažādas iespējas to pielietot praksē. Tiks mācīti Playback veidi – ainas, gleznu stāsti, un daudz vairāk. Katram studentam būs iespēja izmēģināt režisora un mūziķa lomu, kā arī aktiera lomu. Un, protams, visi iesaistīsies un kopā dalīsies ar stāstiem, jautrā garā un draudzīgā atmosfērā.

Šis kurss sniedz pamata informāciju par Playback teātri, kā arī pamata prasmes un darbības formas. Studenti mācīsies principus, tehnikas un Palyback teātra vēsturi.

Kursu vadīs:

12

 

 

Endel Hango(Skolotājs, pedagogs, NBE praktiķis) ir nodarbojies ar psihodrāmu un Playback teātri kopš 2003. gada. Pašlaik viņš vada Tartu Psihodrāmas institūtu un Tartu spontanitātes teātri. Viņš arī pielieto Moreno filozofiju un darbības metodes kā pieaugušo pedagogs, organizāciju konsultants un treneris.

 

 


 

Maksa par dalību vienā seminārā: 150 eiro.

Tiks nodrošināts profesionāls tulks.

Reģistrācija un informācija: Jolanta Baltiņa moreno.instituts@gmail.com

Related Images:

Share This

Share this post with your friends!